تمرکز بر روی محتوای آموزشی این سایت در زمینه پردازش، تحلیل داده ها و علوم داده ها (Data ) ،هوش مصنوعی شامل یادگیری ماشین (Machine Learning)، شبکه های عصبی مصنوعی (Artificial Neural Networks)، یادگیری عمیق (Deep Learning) و بینایی ماشین (Computer Vision)، کلان داده ها (Big Data)، سیستم های توزیع شده (Distributed System) و انوع پایگاه داده های رابطه ای و غیر رابطه ای NoSQL، تمرکز بر روی زبان های برنامه نویسی پایتون است.

شما می توانید با پرداخت از روش ۳۰ روزه، به کلیه محتوای سایت دسترسی داشته باشید ولی پس از اتمام این بازه، دیگر به محتوای سایت دسترسی نخواهید داشت و باید مجدد حساب کاربری خود را شارژکنید.

شارژ ۳۰ روز – دسترسی به کل محتوای سایت (مطلب های کنونی (قدیمی) و مطلب های جدیدی که پیش از اتمام زمان شما افزوده می شوند، برای شما قابل دسترسی هستند.) – مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان

محتوای سایت به گونه ای طراحی شده است که شما با ملزومات و مفاهیم کلی هر یک از دوره ها به زبانی ساده آشنا شوید و همچنین محتوای دوره ها به گونه ای است که هر کدام ممکن است بر اساس کاربرد، دوره دیگری را پوشش دهد و یا اینکه مفاهیم یک دوره قابل استفاده شدن در دوره های دیگر نیز باشد.

روش استفاده از محتوا نیز ساده است، کافیست تنها در سایت ثبت نام کنید و مبلغی را به ازای ۱۴ یا ۳۰ روز پرداخت کرده و سپس از صفحه اصلی سایت یا از منو بالای صفحه هر کدام از دوره ها را انتخاب کنید. همچنین بخشی از مطلب های هر دوره به صورت رایگان در اختیار شما است و پیش نهاد می شود که ابتدا آنها را مطالعه کنید.

قوانین سایت را بخوانید

در دو تصویر زیر می توانید چگونگی خواندن محتوای سایت را ببنید. در تصویر اول نشان می دهد که در هر مطلب، به صورت یک فهرست، تمامی مطلب های همان دوره وجود دارد که شما می توانید از این راه به تمامی مطلب های همین دوره و به صورت مرتب شده از اولین مطلب تا آخرین مطلب را مطالعه کنید.

اما در تصویر دوم زیر شما می توانید مجدد به دو روش دیگر مطلب های سایت را ورق بزنید. در حالت اول، لینک مطلب قبلی و مطلب بعدی وجود دارد که بیانگر مطلب هایی هستند که بازهم مربوط به همین دوره می شوند ولی اگر دقت کنید می بینید که دو دگمه قبلی و بعدی خاکستری رنگ وجود دارند که دیگر مطلب های قبلی و بعدی تنها مربوط به این دوره را نشان نمی دهند بلکه به صورت سراسری میان تمامی مطلب های سایت و مستقل از یک دوره خاص ورق می زنند.

چگونگی تکمیل دوره ها و منظور از دوره

توجه کنید که دوره ها به صورت متوالی بروز می شوند و به این معنی است که هیچ دوره ای در این سایت به حالت تکمیل شده وجود نخواهد داشت، بلکه به مروز زمان پست های جدید و مطلب های کاربردی مربوط به همان دوره به انتهای آن اضافه می شود. همچنین مطلب های با محتوای جدید و مستقل از بقیه دوره ها، به عنوان دوره جدید اضافه می شوند. توجه کنید لفظ دوره شاید مناسب نباشد، به هر حال به مجموعه ای از مطلب های مرتبط به هم و در ارتباط با یک موضوع و عنوان، یک دوره گفته می شود. همچنین برای سادگی ویرایش مطلب های به هم مرتبط، مطلب ها را به عنوان های متفاوت تقسیم کرده ایم تا بتوانیم به سادگی مطلب های جدید را به انتهای هر یک اضافه کنیم تا بتوانید از منو (فهرست) کناری هر مطلب، مطلب های مرتبط را پیمایش کنید.

لینک های حساب کاربری در سایت

اگر هنوز حساب کاربری در سایت ایجاد نکرده اید، نخستین کاری که باید انجام دهید، مطابق شکل زیر و از طریق این لینک، یک حساب کاربری ایجاد کنید. مطابق شکل زیر می توانید در لحظه ثبت نام در سایت، حساب کاربری خود را نیز شارژ کنید. ولی اگر در سایت ثبت نام و حساب کاربری را شارژ کردید و دوره زمانی شما به اتمام رسیده باشد، پس باید از طریق این لینک حساب کاربری خود را شارژ مجدد کنید.

شارژ مجدد حساب کاربری

در صورتی که شما هنوز ثبت نام نکرده باشید یا اینکه وارد حساب کاربری خود نشده اید و یا اینکه وارد حساب کاربری خود شده اید ولی شارژ حساب کاربری شما به اتمام رسیده است، باید شکل زیر را برای مطلب های متفاوت ببینید. پس برای رفع آن می بایست یا ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری شوید و یا اینکه حساب کاربری خود را شارژ کنید.

صفحه ورود به سایت همانند شکل زیر است، پس باید با اطلاعات کاربری خود به سایت وارد شوید. همچنین اگر گذرواژه حساب کاربری را فراموش کرده اید، می توانید از لینک “رمز عبورتان را فراموش کرده اید؟” استفاده کنید.

اما اگر شارژ حساب کاربری شما تمام شده است باید شکل زیر را پس از ورود به سایت ببینید.

برای شارژ مجدد از شکل بالا روی لینک تغییر یا ارتقاء اشتراک کلیک کنید تا وارد صفحه شکل زیر شده و مجدد یکی از انواع شارژ را انتخاب کنید. هم اکنون برای یک هفته هفت هزار تومان، ۱۴ روز معادل ۱۲ هزار تومان و ۳۰ روزه معادل ۲۵ هزار تومان است.