امروزه با رشد استفاده از سیستم های کامپیوتری شامل سرورها، سیستم های رو میزی و دستگاه های همراه، انواع متفاوت داده ها با سرعت بسیار بالایی در حال رشد هستند. بنابراین به دلیل تنوع در فرمت و نوع داده ها و نرخ سریع تولید آنها، نیاز به راهکارهای جدیدی در مورد ذخیره سازی، پردازش و تحلیل و کاوش در داده ها وجود دارد.

ما در این سایت می خواهیم با آموزش های سریع، کوتاه، کاربردی، قابل فهم و البته جامع، مجموعه ای از مفاهیم، نیازها و کاربردهایی را آموزش دهیم که پوشش دهنده نیازهای امروزی برای پردازش و تحلیل داده ها هستند. این آموزش ها مبتنی بر سیستم های توزیع شده، کلان داده ها، یادگیری ماشین، بینایی ماشین، کار و برنامه نوسی پایگاه داده های رابطه ای و غیر رابطه ای، برنامه نویسی با تمرکز بر زبان هایی مانند پایتون است.

هدف ما فراهم کردن آموزش هایی کوتاه ولی بیان شده به زبانی ساده است تا شما با خواندن آنها بتوانید پروژه ها، پژوهش ها و پایانامه های دوره های کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را انجام دهید. برای این منظور ما تمامی محتوای سایت را به صورت دو هفته یا یک ماه و تنها با پرداخت هزینه ای کم در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید کل محتوای سایت را بدون نگرانی و تنها در همان بازه زمانی شارژ شده، بخوانید.

درصورت هر گونه سوالی در مورد سایت و یا هر انتقاد و پیشنهادی می توانید با مدیر سایت (امیر احمدی نامی) و از طریق فرم تماس با در ارتباط باشید. لطفا پیش از هر چیز قوانین سایت و نقشه راه این سایت را از بخش قوانین سایت بخوانید و سپس برای آگاهی از فهرست قیمت ها و چگونگی شارژ حساب کاربری خود، اینجا را بخوانید. همچنین برای خواندن تمامی مطلب های سایت پس از خواندن دو مطلب گفته شده، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید.

به طور کلی هدف ما از راه اندازی این سایت فراهم کردن فهرستی از دوره ها با سر فصل های کلی زیر است که این لیست به مرور تکمیل خواهد شد.

۱ – آموزش جامع زبان پایتون

۲ – آموزش جامع زبان جاوا

۳ – آموزش بینایی ماشین با OpenCV

۴ – آموزش یادگیری ماشین با پایتون

۵ – آموزش سیستم پایگاه داده اوراکل

۶ – آموزش کار با فریم ورک های ORM در زبان های برنامه نوسی متفاوت

۷ – آموزش ابزارهای تحلیل داده ها در پایتون

۸ – آموزش پایگاه داده های رابطه ای و غیر رابطه ای درون حافظه

۹ – آموزش کلان داده ها و معماری، نیازمندی ها و چالش های آن

۱۰ – آموزش برنامه نوسی تحت وب مانند زبان پی اچ پی و استفاده از زبان های برنامه نویسی برای استخراج داده های وب